Szkoła rysunku i malarstwa Sealart to miejsce dla wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej sztuki. Od wielu lat prowadzimy zajęcia w naszych placówkach w Warszawie i okolicach. Za każdym razem dbamy o to, aby nasze zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze oraz o to, żeby jak najlepiej dopasować program nauczania do każdego ucznia. Uczymy rysowania dzieci, młodzież i dorosłych od podstaw. Mimo zajęć grupowych do każdego naszego kursanta podchodzimy indywidualnie. To co nas wyróżnia to opracowany przez te wszystkie lata program, który pomaga w jak najszybszym czasie osiągnąć mistrzowski poziom. Zaufało nam już wielu zadowolonych rodziców, którzy co roku przyprowadzają do nas swoje pociechy, a także studenci którzy dostali się na swoje wymarzona studia.

Więcej o szkole sealart i prowadzonych kursach znajdziesz na naszej stronie:
sealart.pl

#szkolarysunku #szkolarysunkuwarszawa #naukarysowania #kursrysowania #naukarysowaniawarszawa #naukarysunkuodpodstaw #szkołarysunkudladzieci #kursrysunku